“ÇOCUKLAR SEVİNİNCE DÜNYA DAHA GÜZEL”

“ÇOCUKLAR SEVİNİNCE DÜNYA DAHA GÜZEL”
Bu içerik 51 kez okundu.

İstanbul Kadıköy  Anakent İlkokulu kardeş okullarını unutmadı.

 Kula Bebekli 75. Yıl İlkokulu ile kardeş okul olan  İstanbul Kadıköy  Anakent İlkokulu  giyecek, kırtasiye, oyuncak  ve değişik malzemeler ile yardım etti.

Kula Bebekli 75. Yıl İlkokulu  müdürü Hüseyin Aydoğan yaptığı açıklamada “Kardeş okulumuz  İstanbul Kadıköy  Anakent İlkokulu tarafından okulumuz  öğrencilerine yapılan giyecek, kırtasiye, oyuncak  ve değişik  kalemlerdeki yardımlarından dolayı Anakent İlkokulu öğretmenlerinden sayın Aynur Avcı'ya, tüm okul yönetimine ve öğretmenlerine, emeği gecen okul aile birliğine öğrenci velilerine ve tüm öğrencilerine şahsım, öğretmenlerim ve öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun. Yardımlarınız tam da yerini buldu. Kula Bebekli 75. Yıl İlkokulu olarak kucak  dolusu sevgiler ve selamlarımızı gönderiyoruz” dedi.

Kula Bebekli 75. Yıl İlkokulu’nu ziyaret eden Kula İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İsa Ekiz ve Hüseyin İzci gelen yardımlar için  İstanbul Kadıköy  Anakent İlkokulu  teşekkür ediyoruz, kardeş okul kampanyasının ne kadar faydalı olabildiği bir kere daha görmüş olduk dediler.

“ÇOCUKLAR SEVİNİNCE DÜNYA DAHA GÜZEL”
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“SERBEST GÜNDEM” KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
“SERBEST GÜNDEM” KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
"ŞANLI YANVAR!"