Reklamı Geç
Advert

HASENE MAZLUM VE MAĞDURLAR İÇİN EL ELE

Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği Manisa ve Uşak Temsilcisi Osman Kırkulak derneğin amaçları doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

 

Kırkulak 2019 yılında temsilciliğini almış olduğu Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneğinin faaliyetlerini ara vermeden devam ediyor. Şubat ayı içersin de Uşak’daki faaliyetlerini devam ettiren Kırkulak Mart ayı itibari ile Manisa bölgesinde ilk olarak Kula’da faaliyetlerine başladı,  faaliyetler içerisinde ilk olarak Milli Eğitime bağlı okullarda ki ihtiyaç sahibi öğrencilere ilk etapta ayakkabı ve montları ihtiyaç sahibi öğrencilere okul yöneticileri mezar etinde ulaştırdı. 

 

Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği Manisa ve Uşak Temsilcisi Osman Kırkulak yaptığı açıklamada “Kula Milli Eğitim Müdürlüğümüzle yaptığımız görüşmeler sonrasında ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin tesbiti sonrası 5 okulda 77 öğrenciye ayakkabı, mont, kaşkol ve eldiven yardımı yaptık. Önümüzde ki günlerde Milli Eğitim müdürlüğümüzle yapacağımız projelerle ihtiyaç sahibi öğrencilerimize destek sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kırkulak “Yaklaşan Ramazan ayı içerisinde de ihtiyaç sahiplerine gıda yardımlarında bulunulacak, bununla ilgili olarak da Kula Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfıyla da irtibat halindeyiz inşallah Ramazan ayı içerisinde ihtiyaç sahibi arkadaşlarımıza gerekli yardımları yapacağız” dedi.

 


HASENE MAZLUM VE MAĞDURLAR İÇİN EL ELE
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MANİSA’DA CEZA İNFAZ KURUMLARINDA KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ ARTIRILDI
MANİSA’DA CEZA İNFAZ KURUMLARINDA KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ ARTIRILDI
İLETİŞİM ÇAĞI VE ÜNİVERSİTELERİMİZ
İLETİŞİM ÇAĞI VE ÜNİVERSİTELERİMİZ