Gelecek Partisi Kula 1. Olağan kongresi Yapıldı

Haberin galerisi için tıklayın!

Kula da Gelecek Partisi 1. Olağan kongresi yapıldı. Kongre sonucuna göre Kula İlçe Başkanı Atilla Özkaya Oldu.

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti deki görevinden ayrılan ve Gelecek Partisini kuran Ahmet Davutoğlu İl ve İlçelerde ki yönetimlerini belirlemeye devam ediyor.

Gelecek Partisi Kula 1. Olağan kongresi Kent Meydanında Kültür Merkezinde yapıldı, kongreye Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Kurucular Kurulu Üyesi  Gizem Satıoglu Öcmenler,    Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, Manisa Gelecek Partisi Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, Gelecek Partisi Manisa  Salihli İlçe Başkanı Şerife Öz, , İl Başkan Yardımcısı Muhsin Seven Siyasi İşler Başkanı, Halil Uysal İl Başkan Yardımcısı İletişim Başkanı  ,Yılmaz Taşçı, İl Başkan Yardımcısı Şehircilik ve Yerel Yönetimler Başkanı,  Fuat Ergül İl Başkan Yardımcısı İnsan Hakları Başkanı, İl Genel Sekreteri ,Deniz Barlas , İl Yönetim kurulu  Üyesi Savaş Tekemen, Kula Eski Belediye Başkanı ve İyi Parti Belediye Başkan Adayı Selim Aşkın, Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Yiğen, Kula Süt Üreticileri Başkanı Harun Uysal, Kula Dokumacılar Tuhafiyeciler Manifaturacılar ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Ercan Yıldırım, Gelecek Partisi Kula İlçe Başkanı Atilla Özkaya ve yönetimi, Gelecek Partisi İl ve İlçe Yönetimleri Katıldı.

Gelecek Partisi Kula İlçe Başkanı Atilla Özkaya yaptığı konuşmada “Ülkemizin gidişatı belli, eskiden bize sorarlardı küçükken okuyunca ne olacaksın diye bizde kendi aklımız da fikrimizde ve düşüncelerimizde ne varsa onu derdik ama şimdi küçüklerimize soramıyoruz ne olacak diye çünkü torpil bulabilirse bir yerlere yerleşecek yoksa boşta kalacak böyle bir Türkiye de yaşıyoruz Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu bir ateş yaktı onun meşalesini de Kula da tutmak bizlere düştü Allah bana bu partide görev nasip etti çok mutluyum Allah nasip kısmet ederse gücümün yettiği kadar eşimle dostumla tüm beni tanıyan yada tanımayan beni seven herkesle sonuna kadar bu partisin arkasındayız Allah nasip kısmet ederse çok güzel günler göreceğiz kongremize katıldığınız için herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı “Genel Başkanımızın tabiri ile ateşten bir gömlek giydik elimizi taşın altına değil gövdemizi taşın altına koyduk bundan sonraki gelecek olan geleceğe iyi bir nesil iyi bir gelecek sunabilme adına özveri ile çalışacağız gerek ilçe teşkilatlarım gerek il yönetimim birim başkanlarım hepsi özveri ile çalıştılar ve çalışmaya da devam ediyorlar hedefimiz ilçelerde ki kongrelerimizi bitirip il kongremizi yapmak ve Manisa olarak seçime hazırız demek istiyoruz” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ Kula ilçe kongresinde yaptığı konuşmada “Kula Gelecek Partisi Olağan kongresinin hayırlara vesile olsun inşallah, bugün Kula ilçe kongremizi yapıyoruz önümüzde ki günlerde Manisa ilimizin diğer ilçelerinde ki kongrelerimizi bitirerek il kongremizi gerçekleştireceğiz.

Özdağ konuşmasında Adalet ve Kalkınma Partisinden neden ayrıldığını eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu ile bir araya gelerek neden gelecek partisin de yer aldığını kongre salonunda bulunan partililere ve vatandaşlara anlattı. Özdağ’ın konuşması sürekli alkışlarla kesildiği görüldü. Gündeme dair bir çok konularda açıklamalarda bulunan Özdağ hükümetin en kısa zamanda erken seçime gitmesini istedi .

Özdağ’ın konuşması sonrasında Gelecek Partisi Kula ilçe seçimleri geçildi. İlçe Başkanlığına tek aday ile giden kurucu başkan Atilla Özkaya’nın yönetim listesi üyelerin kullandıkları oylar ile kabul edildi.

Seçimlerin sonrasında Gelecek Partisi Kula İlçe Başkanı Atilla Özkaya katılımcılara ve üyelerine teşekkür etti. 

Gelecek Partisi Kula 1. Olağan kongresi Yapıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SİYASİ PARTİLER VE TEŞKİLATLAR
SİYASİ PARTİLER VE TEŞKİLATLAR
Kula’da 835 Adet Paketlenmiş Kuru Üzüm ve Mesir Macunu Dağıtıldı
Kula’da 835 Adet Paketlenmiş Kuru Üzüm ve Mesir Macunu Dağıtıldı