Baytok 3. Kez MHP Kula İlçe Başkanı Oldu

Haberin galerisi için tıklayın!

Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanlığı 13. Olağan Kongresini yaptı.

Kula Kent Meydanı Kültür Merkezinden gerçekleşen kongrede tek liste ile katılan mevcut İlçe Başkanı Nazım Baytok 3. Kez yeniden MHP Kula İlçe Başkanlığına  seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ile başlayan kongrede divan başkanlığını Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ödevli yaptı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkanı Devlet Bahçeli’nin mesajının okundu.

 Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Ömer Baysal, Kula ilçe başkanlığı seçimine tek liste ile katılan Nazım Baytok’a görevinde başarılar diledi, İl Başkanı Baysal’ın ardından kürsüye çıkan Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok sözlerine ilk olarak “Kongreye katılarak bizleri onurlandıran MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay’a sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanlığına ilk seçildiğim den bu güne kadar aynı heyecan, şevk ile bu görevi yürütüyorum, bu kutlu görevin tekrar bana verilmiş olmasından dolayı çok mutluyum” dedi.

MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay konuşmasında Kula ilçe teşkilatının 13. Olağan kongresinde tek liste ile seçimlere katılan Nazım Baytok’a bugüne kadar yapmış olduğu değerli çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Akçay, bugün yeni oluşacak Kula İlçe Teşkilatı ve Kula Belediye başkanımız sayın Hüseyin Tosun ile birlikte bugüne kadar olduğu bundan sonra da Kula için güzel çalışmalara devam edeceklerini biliyorum kendilerine yeni dönemde başarılar dilerim” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok yönetimine seçilen isimler şöyle sıralandı. Asil Yönetim Listesi,  Tevfik Akçay, Hüseyin Taşdelen, Aykut Kara, Bilgehan Yüksel, Hüseyin Gidiş, Tuncay Ergün, Nafiz Aydın, Yavuz Piştav, Raşit Akmeşe, Serkan Selendili, Ümit Karahan, Hüsnü Şentürk, Semih Otlu ve Ali Sivrikaya oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Başkanlığı 13. olağan kongresi’ne  MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal, MHP İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ödevli, AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, Kula Ülkü Ocakları Başkanı Mikail Bulut, CHP Kula İlçe Başkanı Osman Kasırga, İYİ Parti Kula İlçe Başkanı Mehmet Yurt, çevre il ve İlçe başkanları, STK başkanları ve yönetimleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Baytok 3. Kez MHP Kula İlçe Başkanı Oldu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SİYASİ PARTİLER VE TEŞKİLATLAR
SİYASİ PARTİLER VE TEŞKİLATLAR
Kula’da 835 Adet Paketlenmiş Kuru Üzüm ve Mesir Macunu Dağıtıldı
Kula’da 835 Adet Paketlenmiş Kuru Üzüm ve Mesir Macunu Dağıtıldı