Gökçeören’in Çevre Yolu Asfaltlanıyor

Gökçeören’in Çevre Yolu Asfaltlanıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi işbirliğinde Gökçeören mahallesini Ankara- İzmir Karayolu Esenyazı düzlüğüne bağlayan 5 kilometrelik yolda asfalt çalışması başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi işbirliğiyle Gökçeören mahallesini Ankara- İzmir Karayolu bağlayan alternatif çevre yolunda 5 kilometrelik yolda  sathi kaplama asfalt çalışması başladı. Yol yapım çalışmalarını, Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mustafa Uygun, Büyükşehir İlçe Koordinatörü Faik Şentürk, Mahalle Muhtarı Mustafa Erdem birlikte inceledi. Gökçeören Mahallesini Esenyazı düzlüğündeki Ankara- İzmir Karayolu arasındaki 5 kilometrelik yol sathi kaplama asfalt çalışması tamamlandığında Gökçeörenliler ve çevre mahalleler için alternatif bir ugüzergah konforlu ualışma açışmış olacak.

Muhtar Mustafa Erdem; “Başkanlarımıza Teşekkür Ediyoruz”
Gökçeören Mahalle Muhtarı Mustafa Erdem, gerçekleştirilen çalışmalar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ve Kula Belediye başkanı Hüseyin Tosun’a teşekkürlerini iletti.


Mustafa Uygun; ”Gökçeören’e Hizmetlerin En Güzeli Yakışır”
Gökçeören için bu yolun önemli bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Kula Belediye Meclis Üyesi Mustafa Uygun, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a ve Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekiplerine Gökçeörenliler adına teşekkür etti.

Faik Şentürk; “Hemşehrilerimize Hayırlı Olsun”
Çalışmaların yapıldığı yerlerde incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediyesi İlçe Koordinatörü Faik Şentürk; “Vatandaşlarımızın kış aylarında mağdur olmaması için ekiplerimiz hızla çalışmaları sürdürüyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla Gökçeören ve çevre halkı konfor ve alternatif  yola kavuşacak” dedi.

Başkan Tosun; “Gökçeören’e Hizmetlerimiz Devam Edecek”
Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Gökçeören’i karayoluna bağlayan yaklaşık 5 kilometrelik yol hem tonajlı araçlar tarafından hemde tarımsal anlamda yoğun bir şekilde kullanılıyordu. Büyükşehir Belediyemizin bu yılki yol programına dahil edilmesiyle sathi kaplama asfalt çalışması yapılarak vatandaşlarımızın ulaşımlarını daha rahat bir şekilde sağlayabilecek. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerine de buradan teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Gökçeören’in Çevre Yolu Asfaltlanıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kula Belediyesi ile Özel Sarıkız Hastanesi arasında Protokol
Kula Belediyesi ile Özel Sarıkız Hastanesi arasında Protokol
Şeritli Mahallesinin Arazi Yolları Açılıyor
Şeritli Mahallesinin Arazi Yolları Açılıyor