Vali Karadeniz Kula’da Bir Dizi İncelemelerde Bulundu

Haberin galerisi için tıklayın!

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Kula ilçesini ziyaret ederek bir dizi inceleme ve temaslarda bulundu.

Kula ilçesini ziyaret eden Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, ilk olarak Kula Kaymakamı Kemal Duru’yu makamında ziyaret ederek Kaymakamlık çalışmaları hakkında brifing eşliğinde bilgi aldı.

 Ziyarette Vali Yaşar Karadeniz’e Belediye Başkan V. Sait Sandallı, İl Müftüsü Mustafa Soykök, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Feridun Gülgeç ve İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, İlçe Jandarma Komutan V. Kıdemli Başçavuş Mehmet Uçak, İlçe Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran ve dire müdürleri eşlik etti.

Vali Karadeniz, Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Kula İlçesi ziyaretinde, 1997 yılında Hakkari’ye bağlı Işıklar Köyünde bir grup terörist tarafından askeri zırhlı araca yapılan roketatarlı saldırı sonucu şehit düşen Jandarma Çavuş Mehmet Sancar’ın ailesini de ziyaret etti.

Şehit anne babası Ummuhan ve Ali Sancar ile yakından ilgilenen ve şehit ailesini dinleyen Vali Karadeniz şehit Sancar'ın eşi vesile Sancar ve kızı Ummuhan Kübra Sancar ile bir süre sohbet etti.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Kaymakam Duru, Belediye Başkan Vekili Sait Sandallı ve beraberindekiler Şehit ailesi ziyaretinin ardından tarihi Kula Evleri’nin tipik örneği olan Beyler Evi’ni gezdi.

 Vali Karadeniz, Kula programının sonunda Kula Maden Suyu Fabrikası’nı ziyaret ederek Şirket yetkili Şinasi Zabunoğlu’ndan işletme hakkında bilgi aldı. Kula ziyaretinin ardından Selendi’ye hareket eden Vali Karadeniz, Kaymakam Duru, Belediye Başkan Vekili Sait Sandallı ve kurum amirlerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Vali Karadeniz Kula’da Bir Dizi İncelemelerde Bulundu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
 Palabıyık “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Tebrik Ediyorum”
Palabıyık “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Tebrik Ediyorum”