Çamlı Başkan Hüseyin Tosun’a Kitap Hediye Etti

Kula Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Yavuz Çamlı 15.03.1999 tarihinde eğitime başlayan okulumuzda 21 yıl sonra 14 öğretim üyesi arkadaşımızın katkılarıyla “Kula’nın Sosyo-Ekonomik Yapısının Akademik Perspektiften Araştırılması” kitap haline getirilerek yayınlandı.

 Çamlı,  Kula’nın Sosyo-Ekonomik Yapısının Akademik Perspektiften Araştırılması” adlı eser, Kula Meslek Yüksekokulu’nda görev yapan öğretim elemanları tarafından hazırlanmıştır. Bu kitap, üniversitenin temel fonksiyonları arasında yer alan toplumsal katkı çerçevesinde, Kula ilçesine bir değer sunma amacını taşımaktadır. Yaklaşık bir yıllık süreçte tamamlanan araştırmada Kula’nın sosyo-ekonomik yapısının farklı yönleri ele alınmıştır.

Kula Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Yavuz Çamlı yayınlanan kitabı Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a makamında ziyaret ederek hediye etti.

Başkan Hüseyin Tosun açıklamasında “19 yıl sonra Kulamızın üniversitesinde ilk olarak bir akademik kitap çıktı bu beni çok mutlu etti, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum, üniversitemize elimizden geldiği kadar her kulvarda yanında olduğumuzu söylüyoruz belediye olarak destekçisiyiz bu tür çalışmalarında arkasındayım ben buradan tekrar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.


Çamlı Başkan Hüseyin Tosun’a Kitap Hediye Etti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
 Palabıyık “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Tebrik Ediyorum”
Palabıyık “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Tebrik Ediyorum”