Advert

AKHİSARSPOR ALTAY MAÇINA HAZIRLANIYOR

AKHİSARSPOR ALTAY MAÇINA HAZIRLANIYOR

Akhisarspor Altay maçı öncesi çalışmalarına devam etti

 

 Yılmaz Atabarut tesislerinde bakım yapılması nedeniyle Karabulutspor  idman sahasında çalışmasını sürdürdü.  

Akhisarspor un Teknik direktörü  Mesut Dilsöz ve yardımcıları Metin Kocaaslan, Muhammet Yılmaz, Yunus İçuz, Çağlar Aksaray ve kaleci antrenörü Vahap Kemer ile beraber çalışmalarını sürdürdü.

 

 Takımda sakatlığı süren Hasan Ali ve çalışmalarını salonda sürdüren Kadir Keleş ve Taha Yalçıner takımdan ayrı çalıştı.

 

 

İdman  öncesi Basın Mensuplarının  sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Dilsöz, hücum ve savunma anlamında eksiklikler olduğunu söyleyerek bunları tamir etmeleri gerektiğini söyledi. Dilsöz Önümüzde devre arası transfer dönemi var bunu konuşmak çok zor ne olacağını bilmiyoruz. Transfer açılacak mı açılmayacak mı bilmiyoruz. Onun için çok ileriye dönük konuşmak erken olur. Galibiyetlere ihtiyacımız var”  

 

 

 

 .

İki gün çalıştık  İki  idmanla ile hiçbir şey değişmez. Takımla 3 defa toplantı yaptım. Kulüpte biliyorsunuz sorunlar var sorunsuz kulüp yok. Bu kısa sürede taktiksel fazla değiştiremeyeceğimize göre bizde oyuncularımızın beynine yönelik çalışmalar yaptık. Gruplar halinde konuştuk, bireysel konuştuk ve neticesinde bir maç oynadık kazanmayı hak ettiğimiz bir maçtı. Yıllarca futbolun içindeyim hiçbir zaman hakemler ile konuşmadım.

 Hepimiz insanız hepimiz hata yaparız  Resmen oyuncularımın emekleri gasp edilmiş. Maçın sonucu gasp edilmiş İnsan hata yapar 1-2 tane yapar ama 4 tane hata yapılmaz Öyle olunca insan arkasında başka bir şey arıyor. Oyuncular hakkında çok üzüldüm onlar içinde çok üzüldüm geçmiş olsun demek istemiyorum. Bütün istatistikler bizde. Takım son 3 maçtır mağlup oluyor morallerinin bozuk olması gayet doğal. Son maça inanılmaz üzüldüm böyle olmaması gerekiyordu. Hatalarımız var tabi ki çok basit gol yiyoruz. Genç oyuncularımız var çok değerli. Onlarla özel çalışmalar yapacağız. Altay maçından puan almamız lazım ki özgüvenimiz yerine gelsin. Maçı kazanmak içinde elimizden geleni yapacağız”

 

Akhisarspor lu futbolcu Musa Nizam “İyi bir futbol oynadık. Maç 2-1 iken verilmeyen bir pozisyon dolayı bazı şeyler maçın önüne geçti. Hakem maçın önüne geçti bunun neticesinde demoralize olduk ve maçtan mağlup ayrıldık.

 Böyle maçlar her zaman olabilir bizim bu maçlardan ders çıkartmamız lazım. İnşallah yönetim, halk, futbolcular hep beraber bir an önce ayaklanırız. Bu takımı istenilen yere getiririz. Bizde yeni yeni tanıyoruz hocamızı bu 4. idmanımız tabi ki her hoca değişikliği bir hava getirir takıma inşallah hocamız ile beraber yeni bir kan ile hep beraber bu takımı istenilen yere getiririz” dedi.

 

AKHİSARSPOR ALTAY MAÇINA HAZIRLANIYOR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
219 Gram Esrar Ele Geçirildi
219 Gram Esrar Ele Geçirildi
Temizlik Devri Başlatan Girişimci Hamit Bektaş ile Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı
Temizlik Devri Başlatan Girişimci Hamit Bektaş ile Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı