Advert

Vali Karadeniz, Salihli İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Vali Karadeniz, Salihli İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Salihli OSB Müteşebbis Heyet Toplantısına katılan Vali Karadeniz, toplantı sonrası Salihli Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini ve ilçede faaliyet gösteren sera işletmesini ziyaret etti.  

Salihli İlçesini ziyaret eden Vali Yaşar Karadeniz,  Salihli OSB Müteşebbis Heyet Toplantısına katıldı. Vali Karadeniz başkanlığında Salihli Ticaret Odasında gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcıları H. Volkan Köksal ve Nihat Kaynar, Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, Belediye Başkanı Zeki Kayda ve Müteşebbis Heyeti Üyeleri katıldı.

Salihli Organize Sanayi Bölgesi faaliyetleri ve 3. Etap Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları hakkında bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Vali Karadeniz, toplantı sonrası OSB içerisinde yer alan toplantı salonu, yemekhane, otel, kreş, hizmet ofisleri ve sosyal alanlarda incelemelerde bulundu.

Vali Karadeniz, OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısının ardından Salihli Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini ziyaret ederek çalışmalar hakkında Başkan Yasemin Ademoğlu’dan bilgi aldı. Daha sonra Lider Tarım İşletmesini ziyaret eden Vali Karadeniz, sera alanını gezerek incelemelerde bulundu. Lider Tarım Genel Müdürü Mehmet Erdem Çelik, firmanın çalışmaları hakkında Vali Karadeniz’e bilgi verdi.

Ziyaretlerde Vali Karadeniz’e Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, Belediye Başkanı Zeki Kayda ve İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk eşlik etti.

Vali Karadeniz Salihli İlçesinde İncelemelerde Bulundu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
219 Gram Esrar Ele Geçirildi
219 Gram Esrar Ele Geçirildi
Temizlik Devri Başlatan Girişimci Hamit Bektaş ile Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı
Temizlik Devri Başlatan Girişimci Hamit Bektaş ile Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı