Vali Deniz, Üniversite Güvenlik Tedbirleri Koordinasyon Toplantısına Katıldı

Vali Deniz, Üniversite Güvenlik Tedbirleri Koordinasyon Toplantısına Katıldı
Bu içerik 45 kez okundu.

2019 – 2020 Akademik Yıl başlangıcı öncesinde Vali Ahmet Deniz Başkanlığında Üniversite Güvenlik Tedbirleri Koordinasyon Toplantısı yapıldı.


Vali Deniz, yaptığı açılış konuşmasında “Türkiye’nin farklı bölgelerinden İlimize gelen öğrenciler bizim misafirimiz. Onların huzur ve güven ortamında iyi bir eğitim almaları önemli. İlimize eğitim görmek üzere gelen gençlerimize ilgili kurum ve kuruluşlar arasında sağlanacak işbirliği çerçevesinde okul, yurt ve ulaşımla ilgili konularda rehberlik edilecek. 2019-2020 Akademik yılının öğrenciler ve bütün akademik camia için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


"2018 - 2019 Eğitim-Öğretim Döneminin Değerlendirilmesi" nin yapıldığı toplantıda yükseköğretim kurumlarında emniyetin üst düzeyde sağlanması, öğrencilerin barınma ve ulaşım sorunlarının tespiti ve iyileştirilmesine yönelik çalışmalar, öğrenimlerini güvenli ve huzurlu bir şekilde tamamlamalarını temin edecek genel güvenlik önlemleri görüşüldü.


Vali Ahmet Deniz’in Başkanlığını yaptığı toplantıya Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Vali Yardımcısı H. Volkan Köksal, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, İl Emniyet Müdür Vekili Işık Yüksel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk ve ilgililer katıldı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MİSS ANGEL OF TURKEY 2020 HEYECANI BAŞLADI!
MİSS ANGEL OF TURKEY 2020 HEYECANI BAŞLADI!
 “BARIŞ PINARI”
“BARIŞ PINARI”